Днями українські родини в усіх регіонах почнуть отримувати спеціально сформовані продуктові набори, які Help Ukraine Center вдалося закупити завдяки спільному благодійному збору із ПриватБанк.

Клієнти ПриватБанку мають можливість швидко та максимально зручно пожертвувати для Help Ukraine Center будь-яку суму у розділі “благодійність”. Ця співпраця уже надала Центру змогу закупити продукти для 10 000 поживних паїв.

Сьогодні тисячі українців потребують найбазовішої допомоги, у тому числі простих продуктів харчування. Постачання в Україні працює з перебоями, а також є люди, які фізично не мають змоги дістатися до магазинів, або повністю втратили фінансову можливість прогодувати себе та свої сім’ї.

Продуктові набори сформовано за системою, спеціально розробленою для Help Ukraine Center командою лікарів-дієтологів під керівництвом провідної української лікарки Наталії Самойленко. Завдяки професійному підходу продуктовий пайок здатен забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами та підтримувати тіло у тонусі зсередини, щоб протидіяти як фізичним, так і емоційним випробуванням сьогодення.

Окрім того, продуктові набори зібрано виключно із продуктів українського виробництва. Учасники проекту - ПриватБанк та Help Ukraine Center - акцентують, що разом із допомогою сім’ям у скруті, вони намагаються також робити внесок у підтримку вітчизняної економіки. Їжу буде доставлено у невеликі міста та села по всій Україні найближчим часом. Розподілом гуманітарної допомоги від Help Ukraine Center займається хаб Співдія, який верифікує заявки на допомогу від фізичних осіб та має змогу доставляти посилки буквально до рук замовника.

Співпраця ПриватБанку із Help Ukraine Center розпочалася місяць тому і продовжуватиметься стільки, скільки Україна потребуватиме підтримки, запевняють у компаніях.

Щоб долучитися до ініціативи, потрібно обрати Help Ukraine Center у розділі “Добро” застосунку Приват24.

Оцените пост:

11111