21 підприємець, що володіють кафе чи ресторанами та активно приймають оплату банківськими картками, отримали 420 тис гривень допомоги за результатами спільної акції ПриватБанку та #Visa “Разом до перемоги”.

Як повідомив член Правління ПриватБанку Євген Заіграєв, загалом до участі в спільної антикризового проекту приєдналися 3 800 підприємців з усіх регіонів України. Майже півмільйона гривень отримали кафе та ресторани з більшості регіонів України - Черкас, Миколаєва, Чернігівщини, Київщини, Запоріжжя, Харківщини, Дніпра, Львова та Волині.

Безготівкова оплата під час війни стала не лише ключовим фактором безпеки для клієнтів закладів харчування, а й допомагає бізнесу працювати й розвиватися, - відзначив Євген Заіграєв. - Тому ми разом з Visa вирішили додатково підтримати підприємців, що активно приймають безготівку, і добре, що більше половини з тих, хто отримав допомогу - з регіонів, що найбільше постраждали від російської агресії”.

Нагадаємо, у червні ПриватБанк та Visa проголосили антикризовий проект для підтримки та розвитку підприємців, які володіють кафе чи ресторанами. Можливість отримати допомогу на суму 20 тисяч гривень мали всі підприємці ресторанного бізнесу, які вже користуються для прийому платежів терміналами ПриватБанку, чи планують підключити еквайринг.

Оцените пост:

11111