сертифікат

ПриватБанк та його автоматизований центр сертифікації ключів (АЦСК) отримали Атестат відповідності системи захисту інформації від Держспецзв’язку (Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України).

Оцените пост:

11111
протести Нікопольський завод феросплавів

Сьогодні ПриватБанк виплатив “Нікопольському заводу феросплавів” 21,8 млн грн, виконавши рішення Господарського суду міста Києва від 17 грудня 2019 року.

Оцените пост:

11111
Доступные кредиты

ПриватБанк відкрив прийом заявок підприємців і представників малого бізнесу на отримання пільгових кредитів в рамках нової державної програми стимулювання бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%».

Оцените пост:

11111
Резиденція Брежнєва

ПриватБанк виставив на продаж адміністративно-громадський комплекс у центрі Дніпра, до складу якого входить історична будівля, відома як «будинок Брежнєва» — в ньому розміщувалася резиденція генсека КПРС.

Оцените пост:

11111
пікет НЗФ
ПриватБанк вимагає від правоохоронців та міської влади забезпечити дотримання законності та правопорядку при проведенні пікетів НЗФ - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк 27 січня в черговий раз звернувся до правоохоронців та міської влади Дніпра з вимогою забезпечити правопорядок та дотримання законності під час проведення пікетів НЗФ біля будівель головного офісу банку.

Оцените пост:

11111