У порівнянні з першим місяцем війни, коли переважна частка безготівкових оплат за товари та послуги припадала на харчі та медикаменти, у квітні та першій половині травня збільшилися обсяги безготівкових оплат покупок в мережах електроніки і побутової техніки та закладах харчування.

Оцените пост:

11111

25 травня 2022 року о 15:45 Центральним апеляційним господарським судом (м. Дніпро) буде розглядатися апеляційна скарга АТ КБ “ПриватБанк” на ухвалу судді Господарського суду Дніпропетровської області Манько Г.В., якою державному банку було заборонено користуватися та розпоряджатися власним нерухомим майном в м. Дніпро - ТЦ “Приозерний”.

Оцените пост:

11111

Business Online Banking 2022, який публікує SME Banking Agency, визнало “Приват24 для бізнесу” кращим інтернет-банком для бізнес клієнтів в Україні в рейтингу кращих інтернет-банків регіону.

Оцените пост:

11111

ПриватБанк попередив клієнтів про черговий шахрайский ресурс, який прикриваючись виплатою грошової допомоги від держави намагається викрасти особисті та фінансові дані українців.

Оцените пост:

11111
Help Ukraine Center

До переліку благодійних програм, збори на які йдуть через сервіси ПриватБанку, додалась програма допомоги Help Ukraine Center.

Оцените пост:

11111