Black Friday

За підсумками традиційного дня розпродажів «Чорної п’ятниці» 26 листопада 2021 року українці оплатили через мережу торгових терміналів ПриватБанку покупок на рекордну сумму 1,94 млрд грн.

Оцените пост:

11111
Дитина

В Україні стартував новий сезон доброчинного проекту “Звичайне диво”, який став доброю новорічною традицією та має на меті привітати зі святом малечу, яка зустрічає Новий рік на лікарняний ліжках.

Оцените пост:

11111
ПриватБанк
ПриватБанк оновлює процесинг перед Чорною п'ятницею - 1.0 out of 5 based on 1 review

В ніч з 6 на 7 листопада 2021 року ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру, аби забезпечити безперебійну роботу для наших клієнтів.

Оцените пост:

11111
проїзд міський транспорт

У Одесі для пасажирів комунального транспорту, які купують квитки через QR-код, вартість квитка складатиме 7 грн замість стандартного тарифу у 8 грн, який діє з 1 листопада. Щоб скористатися QR-оплатою потрібно лише встановити застосунок Приват24 на свій мобільний телефон.

Оцените пост:

11111
Суд
Госпсуд Києва ухвалив рішення за справою щодо націоналізації Приватбанку, що прямо протирічить “банківському” закону - 1.0 out of 5 based on 1 review

1 листопада 2021 року суддя господарського суду м. Києва Джарти В.В. задовольнила позов ТОВ "Реватіс" до АТ КБ «ПриватБанк», Міністерства фінансів України, а також ФГВФО, НБУ та КМУ, та визнала недійсними договори придбання та купівлі-продажу акцій ПриватБанку (процедура Bail-in) всупереч імперативним приписам “банківського” закону (Закон №590-ІХ).

Оцените пост:

11111