Нікопольський завод феросплавів
ПриватБанк не є учасником мирової угоди між НБУ і Нікопольським заводом феросплавів і розцінює організований пікет як спробу тиску - 5.0 out of 5 based on 1 review

Вранці 20 вересня 2019 з 7:45 ранку 10 автобусів з робочими Нікопольського заводу феросплавів заводу оточили будівлю головного офісу ПриватБанку в Дніпрі.

Оцените пост:

11111
Переводы
З початку року обсяг грошових переказів до України з за кордону зріс на 20% - 5.0 out of 5 based on 1 review

З початку року обсяг грошових переказів із-за кордону, які українці отримали через цифрові канали та відділення ПриватБанку, зріс на 19% до 2,3 млрд долл США.

Оцените пост:

11111
NuDetect
ПриватБанк впроваджує нові технології і розробляє новий продукт - 5.0 out of 5 based on 1 review

Зараз у світі розвивається тренд біометричної ідентифікації користувачів. Тому ПриватБанк почав роботу над новою технологією, яка дозволить замінити пароль, що прилітає в Приват24, на біометричні дані клієнта.

Оцените пост:

11111
Суд
Арбітражний суд відмовив РФ за позовом ПриватБанку - 5.0 out of 5 based on 1 review

Постійна палата арбітражного суду в Гаазі  відмовила РФ у вимозі перегляду питань юрисдикції та порушення зобов’язань за позовом ПриватБанку.

Оцените пост:

11111
Новые цветные карты
ПриватБанк починає випуск "кольорових" карток - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк оголосив про запуск «кольорової» лінійки масових платіжних карток Mastercard, які замінять картки традиційного для банку дизайну і надають клієнтам можливість вибирати собі картку з декількох сучасних дизайнерських рішень.

Оцените пост:

11111