Більше мільйона клієнтів вже зробили “голосові зліпки” в ПриватБанку для безпечного та швидкого обслуговування за телефоном клієнтської підтримки 3700.

Завдяки сервісу голосової біометрії, розпізнавання голосу клієнта робить більш безпечним та спрощує обслуговування: не потрібно пам’ятати дані документів, номери карток, відповідати на запитання безпеки та доводити працівнику банку, що це саме ви, але при цьому ваші дані надійно захищені.

У травні 2022 року ПриватБанк запустив можливість скористатись голосовою біометрією в Приват24. Для цього треба через мобільний додаток чи веб версію створити голосовий зліпок - запис вашого голосу. Це абсолютно безкоштовно та не потребує зайвих зусиль від клієнтів. Надалі при кожному зверненні на гарячу лінію 3700 система швидко розпізнаватиме людину, а її фінанси будуть ще у більшій безпеці.

Нагадаємо, голосова біометрія - одна з форм біометричної аутентифікації, що дозволяє ідентифікувати особу людини за сукупністю унікальних характеристик голосу (зліпків голосу).

Оцените пост:

11111