35 українських лікарень отримають кисневі концентратори від благодійного фонду ПриватБанку та ЮНІСЕФ - 5.0 out of 5 based on 1 review

Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» долучився до ініціативи дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Із 150 кисневих концентраторів, які ЮНІСЕФ вчергове доставляє в українські лікарні, 125 придбано фондом ПриватБанку.

Вже найближчим часом обладнання отримають у столичних лікарнях та 11 регіонах України. Це Харківська, Запорізька, Одеська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Тернопільська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська та Чернігівська області.

Регіони та лікарні для передачі кисневого обладнання були обрані за результатами комплексного аналізу — із врахуванням кількості хворих та госпіталізованих через COVID-19, а також рівня смертності у цих регіонах. За даними оцінки ЮНІСЕФ, обладнання отримають тридцять п’ять опорних лікарень, де розміщуються 22% всіх госпіталізованих у країні.

«В партнерстві з глобальними інституціями ми можемо здійснювати благочинність ще ефективніше, - зазначає Анна Павлова, директор фонду «Допомагати просто!» — Кисневі концентратори, яких зараз гостро потребують медичні заклади, допоможуть долати ускладнення коронавірусу тепер, і будуть використовуватися в лікарнях і після закінчення пандемії. Ми вдячні ЮНІСЕФ за можливість доєднатися до ініціативи. Разом допомагати - дійсно просто!»

Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» — один з найбільших фондів в Україні. Основними напрямками діяльності фонду є допомога важкохворим дітям, дитячим будинкам та підтримка армії й пораненим в АТО. Фонд здійснює і цільові програми. Зокрема, всеукраїнська акція «Дихай! Разом проти коронавірусу», спрямована на забезпечення українських лікарень обладнанням, необхідним для подолання COVID-19, забезпечила медзаклади 34 апаратами ШВЛ експертного класу та іншим обладнанням. Дізнатися більше про діяльність можна на сайті фонду.

Оцените пост:

11111