Англійський суд передав Порошенку документи за позовом Суркіса - 5.0 out of 5 based on 1 review

У лондонському офісі глобальної юридичної компанії Reed Smith LLP, яка представляє інтереси бізнесмена Ігоря Суркіса і шести британських компаній за позовом проти п'ятого президента України Петра Порошенка та ексголови Нацбанку Валерії Гонтаревої, повідомили, що британський суд уже надіслав Порошенку "відповідні документи".

Високий суд Лондона передав п'ятому президенту України Петрові Порошенку документи за позовом бізнесмена Ігоря Суркіса і шести британських компаній – Sofinam Investments LLP, Lumil Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP і Tamplemon Investments LLP.

Дані про позов опубліковано у відкритому доступі на сайті британського правосуддя. У ньому фігурує також ексголова Нацбанку України Валерія Гонтарева.

Reed Smith LLP – глобальна юридична фірма зі штаб-квартирою в Піттсбурзі, штат Пенсільванія, її засновано 1877 року. У штаті – більше ніж 1500 юристів у 30 офісах по всій території США, Європи, Близького Сходу та Азії. Лондонський офіс компанії є найбільшим, у ньому працює понад 350 юристів.

Ігор Суркіс уже давав оцінку ситуації з Порошенком в інтерв'ю програмі "Мага" на "112 Україна": "У сім'ї просто нахабно забрав гроші наш п'ятий президент. Я кажу, як воно є. Йому хотілося отримати "хотєлку" у вигляді телебачення. Ми потрапили у важку фінансову ситуацію, – зауважив він. – Одній людині в особі п'ятого президента захотілося забрати у нас гроші, щоб тримати нас заручниками. Якщо мені не вдасться це довести в наших судах, я це доведу в інших судах. Нікому не дозволено когось грабувати", – заявив Суркіс.

Оцените пост:

11111