Арбітражний суд відмовив РФ за позовом ПриватБанку - 5.0 out of 5 based on 1 review

Постійна палата арбітражного суду в Гаазі  відмовила РФ у вимозі перегляду питань юрисдикції та порушення зобов’язань за позовом ПриватБанку.

ПриватБанк радий повідомити, що 12 вересня 2019 року Постійна палата арбітражного суду в Гаазі у справі щодо захисту інвестицій проти Російської Федерації, відмовила Російській Федерації у вимозі перегляду вирішених питань щодо юрисдикції провадження та порушених зобов’язань, як зазначено у Проміжному арбітражному рішенні від 24 лютого 2017 року та Частковому арбітражному рішенні від 4 лютого 2019 року.

Справа в арбітражі була розпочата ПриватБанком 13 квітня 2015 року за порушення РФ зобов’язань по відношенню до ПриватБанку щодо активів в Криму за Угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, укладеною між Україною та РФ. Російська Федерація не брала участі у справі до винесення арбітражним судом вказаних рішень. Наразі Російська Федерація призначила своїх представників у суді та провадження продовжить свій перехід до наступного етапу.

Більш детальну інформацію щодо арбітражного розгляду можна знайти на офіційному сайті Постійної палати арбітражного суду в Гаазі.

Оцените пост:

11111