БФ ПриватБанку та ЮНІСЕФ продовжують доправляти кисневі концентратори українським лікарням - 5.0 out of 5 based on 1 review

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив та доправив кисневі концентратори до 36 лікарень в  Україні.  Допомога стала можливою  за фінансової підтримки від Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».

Цього тижня 141 кисневий концентратор разом з комплектами витратних матеріалів доправили до 9 областей України.   Це Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська, Закарпатська, Донецька, Луганська та Київська області, а також м. Київ та Вінниця.

Медичні заклади для передачі обладнання були обрані з урахуванням існуючої підтримки партнерів у регіонах та комплексу факторів, зокрема, кількості госпіталізованих через COVID-19 та забезпечення ліжко-місць киснем.

«Дякуємо партнерам за чергову можливість долучитись до програми, яка рятує життя українців в час випробування COVID-19, - розказала Анна Павлова, директор БФ ПриватБанку «Допомагати просто!». - Кожен  з наших меценатів своїм посильним внеском робить  вклад в подолання пандемії. Разом допомагати просто. Беремо і робимо!»

«Ми вдячні БФ ПриватБанку за їхній внесок та можливість підтримати лікарні найнеобхіднішим.  Кисень допомагає  людині пережити COVID у випадках, коли розвивається киснева недостатність.  І ця допомога неоціненна, особливо, коли майже кожен п’ятий госпіталізований має тяжкий перебіг хвороби та потребує кисневої  терапії,» - зауважила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Пані Сильвандер також нагадала про важливість продовжувати носити маски, регулярно мити руки та дотримуватись фізичної дистанції, щоб обмежити поширення COVID-19.

Оцените пост:

11111