Київський апеляційний суд 22 жовтня розгляне апеляцію ПриватБанку на ухвалу суду про виплату компаніям Суркісів $ 350 млн - 5.0 out of 5 based on 1 review

Київський апеляційний суд 22 жовтня розгляне апеляційну скаргу державного ПриватБанку (Київ) на ухвалу судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка від 2 вересня про примусове виконання рішення цього ж суду від 2017 року про зобов'язання банку обслуговувати депозити компаній братів Суркісів, заборгованість за якими позивачі оцінюють в $ 350 млн.

Як повідомлялося, 2 вересня Печерський райсуд Києва повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року про зобов'язання ПриватБанку обслуговувати їх депозити, розмішені до націоналізації банку на рахунках його кіпрської філії, і цей порядок передбачає стягнення цих коштів на користь позивачів. Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить $ 347,374 млн (з них близько $ 102 млн - відсотки, нараховані за ставкою 13% річних).

Разом з тим виконання ухвали судді Вовка про виплату ПриватБанком $ 350 млн компаніям Суркісів 8 вересня 2020 року зупинив Верховний суд і одночасно відкрив провадження за касаційною скаргою Кабміну на ухвалу Печерського райсуду Києва від 9 лютого 2017 року.

Згідно з позицією ПриватБанку, відповідні договори компаній Суркісів на сьогодні вважаються виконаними, оскільки в 2016 році при проведенні націоналізації вони були обмінені на акції додаткової емісії.

Оцените пост:

11111