Клієнти ПриватБанку можуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк відкриває своїм клієнтам нову можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC.

"Платіжна" модифікація популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати є спільною розробкою Xiaomi і Mastercard, і доступна клієнтам ПриватБанку – ексклюзивно держателям карток цієї платіжної системи.

Щоб налаштувати безконтактну оплату на Mi Smart Band 4 NFC, необхідно встановити на смартфон додаток Mi Fit і додати платіжну картку ПриватБанку у відповідній вкладці (можна прив'язати до 6 карток).

Mi Fit

Для оплати покупок браслетом Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Картки», вибрати одну з доданих платіжних карт і піднести пристрій до термінала для оплати.

Mi braslet

Платежі браслетом захищені технологією токенізаціі Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється на 16-значний токен. Дані картки зберігаються в надійно захищеному NFC-чипі, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цих відомостей неможливий.

Mi Smart Band 4 NFC зберіг всі переваги звичайного Mi Smart Band 4: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус із водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання і управління музичним плеєром. Тепер до них приєднався NFC-чип, що дозволяє оплачувати покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard. Запуск продукту відбувся в партнерстві з одним з найбільших маркетплейсів України АЛЛО.

Mi Smart Band 4 NFC можна буде придбати в Україні з 23 вересня на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО й авторизованих Mi Store.

Оцените пост:

11111