Клієнти ПриватБанку отримають захищений «хмарний» КЕП в Приват24 безкоштовно - 5.0 out of 5 based on 1 review

Усі бізнес-клієнти ПриватБанку (в тому числі нотаріуси, держреєстратори і суб'єкти, прирівняні до них, а також держоргани, підприємства і організації державної форми власності) можуть отримати захищений кваліфікований електронний підпис (скорочено «КЕП») з «хмарною» технологією SmartID в ПриватБанку - це можна зробити онлайн в Приват24Бізнес з проходженням відповідних ідентифікаційних процедур.

Як повідомили в ПриватБанку, запущена у 2020-му році технологія «хмарного» захищеного електронно-цифрового підпису SmartID є сучасною і зручною альтернативою "токену", і повністю відповідає вимогам Закону України №2155 “Про електронні довірчі послуги”, який вступає у силу з 07.11.2020.

Принципово нова для України система дистанційного доступу до ключів КЕП через smart-пристрої та Приват24 забезпечує захищений вхід до систем чи комплексів, які інтегровані з технологією SmartID та підписання документів за допомогою будь-якого смартфона чи планшета, яке підтримує технологію SmartID.

Новий сервіс дозволяє відмовитися від необхідності носіння та зберігання секретних ключів на так званих токенах, flash-носіях чи smart-картках, а також є універсальним рішенням, що виключає проблему сумісності пристроїв, операційних систем, платформ, мов розробки і середовищ використання.

Докладніше про безкоштовну технологію SmartID для користувачів можна дізнатися за посиланням. А ініціювати інтеграцію технології SmartID через API можна за посиланням.

За останніми дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 70% підприємців називають ПриватБанк своїм основним банком - за останній рік ПриватБанк збільшив ці показники відповідно на 2.8% та 4%.

Оцените пост:

11111