Компанія Коломойського і Боголюбова намагається продати дві будівлі в США - 5.0 out of 5 based on 1 review

Холдингова компанія у Сполучених Штатах Optima Ventures, яка належить українським олігархам Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, подала клопотання до суду штату Делавер, щоб продати дві будівлі в рамках процедури стягнення. Про це йдеться в документах, поданих до суду 24 грудня.

Компанія, яка є найбільшим оператором нерухомості на Середньому Заході країни, хоче продати 22-поверхову будівлю 55 Public Square та готель Westin Cleveland Downtown. Компанія має борг близько 50 мільйонів доларів виплат щодо цих двох активів. Сполучені Штати звинувачують Коломойського і Боголюбова у купівлі активів у цій країні, в тому числі нерухомість і завод з обробки металів на гроші, відмиті через український «Приватбанк».

Коломойський і Боголюбов заперечують звинувачення і стверджують, що купили об’єкти у США на гроші від сталеливарного бізнесу. Крім того, Міністерство юстиції США домагається стягнення двох комерційних будівель, які належать Optima Ventures у Луїсвіллі, штат Кентуккі та Далласі, Техас.

Компанії належали дев’ять об’єктів нерухомості, п’ять із них – у Кливленді. Після продажу цих двох об’єктів у її власності залишиться одна будівля, ще дві – у процесі стягнення.

Федеральне бюро розслідувань 4 серпня підтвердило, що розслідує справи проти Коломойського та Боголюбова через розтрату та відмивання коштів. Як заявили у ФБР, розслідування триває.

Оцените пост:

11111