Наглядова рада ПриватБанку затвердила результати конкурсу з відбору топ менеджерів банку - 5.0 out of 5 based on 1 review

17 квітня 2021 року Наглядова рада ПриватБанку затвердила результати конкурсного відбору двох посад у складі правління банку.

Як повідомила прес-служба банку, за результатами конкурсу з 01 вересня 2021 року строком на п’ять років на посаду заступника голови правління з питань фінансів призначено Ганну Самаріну, яка наразі є виконувачкою обов’язків голови правління банку та заступником голови правління з питань фінансів.

Також Наглядовою радою ПриватБанку за підсумками конкурсного відбору на посаду члена правління з питань управління ризиками з 01 вересня 2021 року строком на п’ять років призначено Ларису Чернишову, яка наразі обіймає посаду члена правління з питань управління ризиками.

Конкурсний відбір є обов'язковою умовою призначення топ-менеджерів державних банків згідно зі статтею 7 Закону про банки і банківську діяльність Завершення строку трудового контракту будь-кого з членів правління вимагає проведення конкурсу. Обрання та призначення членів правління є виключною компетенцією Наглядової ради.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року Наглядова рада затвердила нову структуру правління ПриватБанку, згідно з якою виконавчий орган банку складається з семи позицій, а саме:

  • голови правління
  • чотирьох заступників голови правління - з питань фінансів, з питань управління проблемними активами, з операційних питань та з питань розвитку бізнесу
  • двох членів правління - з питань управління ризиками і з питань мережі та проблемної заборгованості

Оцените пост:

11111