Переговори з МВФ не припиняли через «ПриватБанк» - 5.0 out of 5 based on 1 review

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов спростував інформацію про зупинку переговорів з МВФ через ситуацію навколо "ПриватБанку".

Відповідний пост міністр опублікував у Facebook. Раніше в інтерв’ю агентству Reuters перший заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що переговори України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за новою кредитною програмою зайшли у глухий кут через суперечку між державою та олігархом Ігорем Коломойським за контроль над націоналізованим “ПриватБанком”.

Обговорення з МВФ наступного траншу фінансування заморожено через проблеми “ПриватБанку”. Це для них і для міжнародної спільноти червона лінія”, — відзначала Рожкова.

Коментуючи цю заяву Рожкової, Милованов зазначив, що переговори тривають і чергова зустріч з представниками МВФ відбудеться протягом тижня.

Це неправда! Перемовини не призупинено. Цього тижня міністр фінансів, я, та голова правління НБУ будуть в Вашингтоні зустрічатися з МВФ”, — написав він. 

Також Милованов наголосив, що в питанні “ПриватБанку” “немає жодних порушень домовленостей з МВФ”, а сутність судових розглядів полягає в тому, що Україна “захищає свою позицію і гроші платників податків”, і ніяких рішень або дій не на користь держави здійснено не було .

Оцените пост:

11111