Півлютого ПриватБанк відкриває бізнесу рахунки безкоштовно та обслуговує 3 місяці без абонплати - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк на початку лютого запустив программу «Успішний бізнес», першим етапом якої стане безкоштовне оформлення рахунків бізнесу та підприємцям з 3-місячним пільговим періодом.

Для участі в програмі треба лише зареєструватися на сайті “Успішного бізнесу” з 1 до 14 лютого, а пільгові умови по рахунку діятимуть у ПриватБанку до 30 квітня.

Відкрити рахунок юридичної особи в ПриватБанку можна у будь якому відділенні банку, та обслуговувати рахунки виключно онлайн. Підприємці можуть відкрити рахунок на сайті ПриватБанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фіз. особа (наприклад, мати картку або депозит) та підписати договір з банком за допомогою SmartID в Приват24.

Як повідомив керівник Дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв, у 2020 році ПриватБанк залучив на обслуговування 238 тисяч нових бізнес-клієнтів, в тому числі більше 205 тисяч підприємців. За даними дослідження банківського ринку компанії CBR ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб (за 2020-й рік ці показники збільшилися на +3,9% та +2,8% відповідно).

Оцените пост:

11111