“Приват24 для бізнесу” визнаний кращим українським інтернет-банком для бізнес клієнтів - 2.0 out of 5 based on 1 review

Business Online Banking 2022, який публікує SME Banking Agency, визнало “Приват24 для бізнесу” кращим інтернет-банком для бізнес клієнтів в Україні в рейтингу кращих інтернет-банків регіону.

Ми вдячні нашим клієнтам, адже наша команда працює 24/7 аби відповідати такій високій довірі та гарантувати високу якість наших послуг. Наразі ПриватБанку обслуговує 1 млн 258 тис корпоративних клієнтів та підприємців, що активно використовують дистанційні канали обслуговування, - зазначив керівник дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв. - Приват24 для бізнесу є необхідним та найбільш безпечним каналом обслуговування під час війни, зокрема ми перенесли всі системи до хмарних сховищ, щоб убезпечити обслуговування клієнтів за умов активних бойових дій. Ми відчуваємо відповідальність, адже є своєрідними фінансовими силами в цей складний час”.

Рейтинг включає всі банки України, країн регіону та Кавказу, що працюють з малим і середнім бізнесом. Банки були номіновані і оцінені експертами агенції на підставі аналізу функціоналу інтернет-банків для бізнесу з фокусом на потреби МСБ.

За даними аналітиків SME Banking Agency, в цьому році в ході дослідження проведено детальний аналіз функціоналу понад 70 банків з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану та України.

За результатами дослідження банківського ринку компанії CBR ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб.

Оцените пост:

11111