ПриватБанк передав інфекційній лікарні Івано-Франківська сучасний апарат ШВЛ для порятунку життя хворих на COVID-19 - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» підсилив Івано-Франківську обласну клінічну інфекційну лікарню сучасним апаратом ШВЛ HAMILTON-C3 PRO, вартість якого складає 1,7 млн грн.

Медична техніка придбана згідно табелю обладнання, рекомендованого МОЗ для боротьби з COVID-19.

Це найкращий апарат ШВЛ експертного класу, що має автоматичну систему вентиляції, враховує фізіологічні показники пацієнта та задані лікарями цілі. Апарат може застосовуватись в лікуванні дорослих, дітей та малюків, має інструмент для захисту легенів Protective Ventilation Tool (P/V Tool Pro), що дозволяє оцінювати їх стан, забезпечує просте та багаторазове маневрування рекрутмента.

«Апарат ШВЛ, який сьогодні отримала Івано-Франківська лікарня - це високоточне медичне обладнання, це - завтрашній день за передовими технологіями та можливостями допомоги пацієнтам, - говорить директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко. - Ініціатива ПриватБанку з допомоги українським лікарням реалізується в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу». Ми в постійному контакті з лікарями та профільними спеціалістами, радимось, спілкуємось і розуміємо, що саме на поточний момент є найважливішим для конкретного медичного закладу».

Для придбання апаратів ШВЛ та іншого необхідного обладнання для українських лікарень в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» ПриватБанк виділив 1 млн євро, платіжна система Mastercard - 3 млн грн, клієнти банку усього за два тижні перерахували понад 2 млн грн і щодня долучаються своїми внесками.

Медичну техніку, яку ПриватБанк закуповує для українських лікарень згідно табелю обладнання, рекомендованого МОЗ для боротьби з COVID-19, у квітні вже отримали Тернопільська лікарня швидкої допомоги, міська лікарня №1 у Житомирі. У березні ПриватБанк також передав допомогу медзакладам Чернівців, Одеси, Києва та Лисичанська.

Національна програма «Дихай! Разом проти коронавірусу» акумулює кошти банку та пожертв клієнтів для постачання необхідного обладнання обласним лікарням, які більше за все його потребують.

Стати разом з ПриватБанком учасником національної антивірусної програми «Дихай! Разом проти коронавірусу»можна:

  • через мобільну та веб-версію Приват24,
  • на сайті ПриватБанку,
  • на сайті Благодійного фонду ПриватБанку « Допомагати просто!».

Благодійний внесок з пластикової картки можна зробити за декілька кліків. Мінімальний розмір допомоги не обмежений.

Оцените пост:

11111