ПриватБанк передав Одеській обласній дитячій лікарні апарати штучної вентиляції легенів в рамках програми “Дихай! Разом проти коронавірусу” - 5.0 out of 5 based on 1 review

18 березня у Одесі ПриватБанк в рамках програми “Дихай! Разом проти коронавірусу” передав обласній дитячій лікарні два апарати штучної вентиляції легенів Hamilton C1.

Аналогічне обладнання з першої партії поставок цього тижня отримують обласні лікарні Києва та Лисичанська. "Наявність апаратів експертного класу для всіх наших пацієнтів критично, тому що необхідні щадні і контрольованих параметри вентиляції. Апарат Hamilton один з кращих", - сказала Іона Діланян, заступник медичного директора з хірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Нова національна програма Фонду “Дихай! Разом проти коронавірусу” дозволить протягом найближчого місяця акумулювати кошти банку та пожертв клієнтів для постачання необхідного обладнання обласним лікарням країни, які більше за все потребують такого обладнання.

Стати разом з ПриватБанком учасником національної антивірусної програми “Дихай! Разом проти коронавірусу” можна через мобільну та веб-версію Приват24, в банкоматах і терміналах самообслуговування та на сайті ПриватБанку. Благодійний внесок з пластикової картки можна зробити за декілька кліків. Мінімальний розмір допомоги не обмежений.

Всі зібрані кошти автоматично направляються на спеціальний рахунок для термінового придбання апаратів штучної вентиляції легенів та іншого обладнання лікарням українських міст.

Оцените пост:

11111