ПриватБанк підтримає підприємниць разом з Visa та платформої Всі. Свої. - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк долучився до відкритого конкурсу для підтримки українських жінок засновниць та власниць бізнесів «Її справа-Підтримай Своїх».

Христина Кармазіна, керівниця напрямку digital продуктів банку, як член журі разом з організаторами буде визначати найкращих, окрім того, фахівці банку стануть менторами для учасниць проекту з фінансових питань.

Новий проєкт розвитку підприємництва серед жінок, який проходить за підтримки компанії Visa UA та Всі. Свої, триватиме до кінця жовтня на всій території України. До участі в ньому запрошуються всі талановиті жінки з усієї України, які є власницями малого та середнього бізнесу і виготовляють одяг, взуття, аксесуари або предмети для дому та інтер'єру.

За результатами конкурсу буде визначено три переможниці, та кожна з них отримає грошову винагороду у розмірі 100 000 грн, що дасть змогу масштабувати свій бізнес, ставши резидентками платформи Всі. Свої та отримати особисті менторські сесії для розвитку бізнес-навичок. Підприємниця, яка посяде перше місце, отримає також можливість представити продукцію свого бренду в одному з двох магазинів Всі. Свої на Хрещатику в Києві.

Дізнатись більше про конкурс та подати заявку: http://nextsvoi.com.ua/

Оцените пост:

11111