ПриватБанк подав у Ізраїлі новий позов проти Коломойського на $600 млн - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк ініціював нове судове провадження в Окружному суді Тель-Авіва проти колишніх власників банку та інших відповідачів.

18 грудня ПриватБанк ініціював нове судове провадження в Окружному суді Тель-Авіва в Ізраїлі проти колишніх власників банку та інших відповідачів. Сума позову становить $600 млн, сказано в заяві ПриватБанку, підписаній головою наглядової ради Шерон Іскі та главою правління Петром Крумханзлом.

«Також, за підсумками подальшого аналізу, ПриватБанк збільшив суму позовних вимог в Канцлерському суді штату Делавер у США, подавши до суду доповнену позовну заяву», — сказано в повідомленні. У фінустанові підкреслили, що ПриватБанк продовжує підготовку до слухання по суті своєї позовної заяви проти колишніх власників і інших осіб на суму понад $3 млрд (включаючи відсотки) у Високому суді Англії і Уельсу. «Незалежна наглядова рада і правління банку відповідно до закону зобов’язані докласти всіх можливих зусиль, щоб забезпечити відшкодування збитків банку тими, хто ці збитки заподіяв», — заявили у ПриватБанку.

У банку також нагадали, що 19 грудня, апеляційний суд розглядає питання про законність націоналізації банку. «Ми очікуємо справедливого застосування принципу верховенства права, що захистить інтереси народу», — додали в ПриватБанку.

Оцените пост:

11111