ПриватБанк попередив про шахрайську схему з розіграшами в соцмережах - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк попереджає своїх клієнтів, щоб вони не вірили фейковому розіграшу в соцмережах, за умовами яких потрібно пересилати якісь гроші на карту банку.

За час карантину кіберзлочинність в Україні збільшилася приблизно на 70%, і люди потрапляють на "гачок" до аферистів, незважаючи на те, що схеми обману залишаються старими.

Українці в соціальних мережах отримують повідомлення про те, що виграли якусь суму грошей. Щоб отримати виграш необхідно перевести шахраям, які представляються співробітниками банку, гроші, за "комісію" від виграшу. Після оплати всіх "переможців" відправляють в найближчий офіс фінансової організації, щоб отримати виграш, і там вони дізнаються, що їх обдурили. Гроші, відповідно, людям ніхто не повертає.

У розіграшах бере участь фейкова сторінка ПриватБанку в Instagram, яку відмовляються банити, незважаючи на неодноразово написані заяви. Скарги громадян і звернення самого банку залишаються без реакції поліції.

Громадянам нагадують, що жоден розіграш ПриватБанку не вимагає переказу коштів. Якщо вам стало відомо про акцію банку, перевірте цю інформацію на сайті, або у відділенні. Не можна довіряти соцмережам, де за виграш доводиться ще й платити.

Оцените пост:

11111