ПриватБанк привів Святого Миколая у Приват24 - 5.0 out of 5 based on 1 review

У новорічні та різдвяні свята вперше українців вітатиме справжній цифровий Святий Миколай, який завдяки доповненій реальності та ПриватБанку тепер є у мобільному Приват24.

Щоб запросити Святого Миколая до власної домівки, треба лише запустити посилання на AR-привітання у мобільному Приват24, оновленому до останньої версії.

«Найтехнологічніший банк має бути найтехнологічнішим у всьому. А дива повинні траплятися навіть попри пандемію. Саме тому цього року ми зробили Святого Миколая цифровим. Та запрошуємо до кожного дому, не порушуючи карантину. Вам потрібно буде лише відкрити додаток Приват24, аби Святий Миколай з’явився просто посеред кімнати. Так ми хочемо побажати понад 12 мільйонів користувачів Приват24 по всьому світу і усім українцям загалом міцного здоров'я в новому році», — говорить Петр Крумханзл, голова правління ПриватБанку».

Цей інноваційний проєкт, який заряджає святковим настроєм, ПриватБанк створив за підтримки Visa. У записі голографічних привітань взяв участь український актор Михайло Безпалько, який уже понад 60 років грає новорічних персонажів, та є найстаршим і найдосвідченішим Святим Миколаєм в Україні. Щоб доставити цифрового Миколая у кожну домівку, організатори розробили його 3D-модель у доповненій реальності.

Крім того, з 19 грудня й до завершення свят голограма Святого Миколая працюватиме на Софійській площі, а впродовж трьох новорічних днів - ще й в режимі реального часу, коли Святий Миколай зможе поспілкуватися з дітьми та дорослими.

Оцените пост:

11111