ПриватБанк розширює кредитування малого бізнесу за програмою “5-7-9” та впроваджує особливий режим для аграріїв та медичного бізнесу - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк розширив можливості фінансування малого бізнесу в межах програми державної підтримки підприємництва “5-7-9”.

Як повідомили в банку, відтепер максимальна сума кредиту становить 3 млн грн замість 1,5 млн як було раніше. Окрім того, пільгові кредити можуть отримувати підприємці та малий бізнес з загальним річним доходом до 100 млн грн.

З початку травня ПриватБанк запровадив особливий пільговий режим фінансування окремих галузей бізнесу, за яким малий агробізнес отримає піврічну відстрочку погашення основної суми кредиту, а виробники лікарських засобів, медичних виробів та обладнання – відстрочку на три місяці та кредитування всього під 3% річних. За антикризовими проєктами рефінансування раніше наданих позик на розвиток бізнесу відстрочка діятиме до кінця 2020 року.

Отримати фінансування за програмою “5-7-9” можна за будь-яким з таких кредитних продуктів банку як інвестиційний кредит, КУБ із заставою, кредит на придбання основних засобів, а також бізнес-іпотеку та відновлювальні кредитні лінії на суму до 25% від вартості фінансування інвестиційного проєкту. Щоб стати учасником програми, достатньо подати заявку онлайн на спеціальній сторінці сайту банку.

За даними дослідження банківського ринку України, проведеного GFK Україна, сьогодні послугами ПриватБанку користуються 64% українських компаній і 74% вітчизняних підприємців. Відкрити рахунок корпоративного клієнта або підприємця в ПриватБанку можна онлайн на сайті.

Оцените пост:

11111