ПриватБанк сподівається на якнайшвидший розгляд апеляції та відновлення конкурсу з відбору голови правління - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк сподівається на скоріший розгляд Північним апеляційним господарським судом апеляційної скарги банку на ухвалу Господарського суду м. Києва у справі № 910/2410/21 про забезпечення позову, якою ПриватБанку та Кабінету Міністрів України заборонено обрання та призначення голови правління банку.

Як повідомила прес служба банку, перенесення з 31 березня на 14 квітня 2021 року розгляду судом оскаржуваної ухвали залишає в силі блокування можливості здійснення конкурсного відбору голови правління державного банку, що є дестабілізуючим фактором розвитку банку.

Нагадаємо, 26 лютого 2021 року ПриватБанк подав апеляційну скаргу на ухвалу Господарського суду м. Києва від 24 лютого 2021 року про забезпечення позову до банку та уряду від первинної профспілкової організації працівників ПриватБанку шляхом заборони вчиняти будь-які дії з обрання та призначення голови правління ПриватБанку.

Проведення конкурсного відбору топ менеджменту державних банків є обов'язковою умовою функціонування системи корпоративного управління, зафіксованої у Стратегії розвитку державних банків та відповідних нормах законодавства.

Оцените пост:

11111