ПриватБанк став партнером програми “Енергодім” Державної Установи “Фонд енергоефективності” - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк долучився до програми Державної Установи “Фонд енергоефективності” “Енергодім” для ОСББ/ЖБК.

Як повідомив Член Правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу Разван Мунтяну, ОСББ у рамках програми Фонду «Енергодім» зможуть отримати кредит до 5 млн грн, а строк погашення пільгових позик становить до 7 років.

ПриватБанк має великий досвід реалізації програм соціального спрямування. Виняткові стосунки, напрацьовані Приватбанком з усіма активними гравцями цієї програми, а також партнерство з IFC та Фондом енергоефективності, переконують мене в тому, що незабаром ми станемо свідками посилення тенденції інвестування в модернізацію об'єктів нерухомості, - відзначив Разван Мунтяну. - Цього року ми плануємо профінансувати щонайменше 250 проектів ОСББ на загальну суму близько півмільярда гривень".

Кредит можна отримати на енергоаудит/сертифікацію енергетичної ефективності будинку, розроблення проектної документації та її експертизу, на технічний і авторський нагляд, сертифікацію енергоефективності будівлі, обстеження інженерних систем, а також на ремонтні роботи, обладнання й матеріали. При цьому ПриватБанк запропонував найнижчі серед банків-партнерів програми ставки кредитування – 15,5% річних без додаткових умов і прихованих комісій.

Оцените пост:

11111