5 вересня ПриватБанк та Mastercard оголосили про старт ініціативи з підтримки малого бізнесу та підприємців Бучанського району на Київщині, що особливо сильно постраждав від російського вторгнення.

В рамках ініціативи 20 бізнесів, що працюють в Бучанському районі – в Бучі, Ірпіні, Гостомелі та інших містах і населених пунктах району – отримають по 70 000 гривень грошової допомоги на відбудову чи розвиток власної справи.

Грошову підтримку зможуть отримати юридичні особи та фізичні особи – підприємці галузей освіти, роздрібної торгівлі та громадського харчування, відбудова яких є важливою для відновлення Бучанського району. Для участі у ініціативі підприємцям визначених галузей, що зареєстровані та працюють у Бучанському районі і є клієнтами ПриватБанку, достатньо зареєструватися на сторінці “Плече підтримки” сайту банку.

Реєстрація учасників ініціативи відкрита до 18 вересня 2022 року. 20 підприємців, що отримають допомогу від ПриватБанку та Mastercard, буде визначено 3 жовтня рандомним вибором серед числа учасників. Кошти будуть зараховані на рахунок юридичної особи чи ФОП.

З перших днів війни підтримка мікро та малого бізнесу стала для банку головним пріоритетом - ми надали клієнтам пільгові умови обслуговування та кредитні канікули, з перших тижнів війни активізували кредитування бізнесу, а головне, забезпечили безперебійну роботу всіх платіжних сервісів та еквайрингу, що допомогло багатьом підприємцям продовжити роботу безпечно та зберегти бізнес, - говорить керівник дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв. - Символічно, що до дня підприємця ми запускаємо таку ініціативу на підтримку бізнесу Бучанського району, мужність та нескореність мешканців якого вже у всьому світі стали символом боротьби українського народу із загарбниками”.

Українські підприємці демонструють неймовірну стійкість: 9 із 10 бізнесів, що призупинили свою діяльність, готові відновити її у майбутньому, а половина активних нині підприємців переконані, що на відновлення знадобиться від одного до трьох років. І підтримка тут вкрай важлива. Протягом багатьох років Mastercard активно підтримує український бізнес: від запуску різноманітних фінансових продуктів, послуг та ініціатив — до тимчасового скасування міжбанківської комісії для безготівкових операцій після початку війни. І ми раді разом із ПриватБанком запустити таку вкрай важливу ініціативу на допомогу підприємцям з одного з найбільш постраждалих регіонів“, - зазначила Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.

Оцените пост:

11111