ПриватБанк відкрив фінансування пляжного туризму - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк відкрив новий сезон програми пільгового фінансування туристичного бізнесу «ТурКУБ» для підприємців, які ведуть бізнес на узбережжі Чорного та Азовського морів.

Як повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв, у рамках програми «ТурКУБ» ПриватБанк надає фінансування з адаптованими під специфіку бізнесу графіками погашень.

«Ми впровадили спеціальні проекти фінансування для розвитку найперспективніших для України галузей економіки, орієнтуючись на розвиток саме малого та середнього бізнесу, – говорить Сергій Клюєв. – Умови програми «ТурКУБ» розроблено з урахуванням вимог і специфіки роботи сектора сезонного туризму та максимально наближено до реального таймлайну роботи такого бізнесу».

Для підготовки до літнього сезону клієнти ПриватБанку, які ведуть діяльність у населених пунктах на узбережжі Чорного та Азовського морів, зможуть отримати кредит до кінця червня з відстрочкою погашення «тіла» кредиту та з обов’язковим погашенням відсотків щомісяця.

Сума фінансування банком сезонних турпідприємств, готелів, ресторанів чи кафе може сягати до 1 млн грн.

Оцените пост:

11111