ПриватБанк впроваджує тарифні канікули для підприємців, які підключать #cashless - 1.0 out of 5 based on 1 review

Для підтримки малого бізнесу ПриватБанк запускає програму “Успішний бізнес. Еквайринг”, в рамках якої підприємці отримують нульовий тариф на абонплату за еквайринг до кінця року.

Зареєструватися для участі у програмі можна з 18 жовтня до 7 листопада за посиланням https://newpromos.privatbank.ua/uspishnyy_biznes_ekvayrynh.

За умови підключення еквайрингу та встановлення POS-терміналу із 18 жовтня до 25 грудня 2021 року включно, і прийому платежів картками в період акції для підприємців будуть діяти нульові тарифи на користування POS-терміналами.

Підключитися до програми “Успішний бізнес. Еквайринг” можуть юридичні особи й фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність, з відкритим поточним рахунком у національній валюті в ПриватБанку, що раніше не співпрацювали з ПриватБанком за послугою «Еквайринг» або припинили співпрацю більш як шість місяців тому.

За даними дослідження банківського ринку компанії CBR ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб.

Оцените пост:

11111