ПриватБанк забезпечив українські лікарні 34 апаратами ШВЛ - 5.0 out of 5 based on 1 review

Цього тижня чергова партія з 11 апаратів ШВЛ експертного класу доставлена до українських лікарень благодійним фондом ПриватБанку “Допомагати просто!”.

Чергова закупка зроблена в рамках цільової програми фонду “Дихай! Разом проти коронавірусу, яку банк запустив у березні 2020 року задля забезпечення лікарень обладнанням для подолання наслідків COVID-19.

Відсьогодні апаратами штучної вентиляції легень HAMILTON-C1 підсилені опорні лікарні Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Києва, Львова, Дніпра Луцька та Ужгорода. Раніше благодійний фонд вже поставив 23 апаратів ШВЛ в ті міста України, де ситуація з коронавірусом була найгострішою.

Також в рамках програми в лікарні доставлено й інше обладнання, необхідне для боротьби з COVID: кислородні концентратори, рентген-обладнання, пульсоксиметри, приліжкові моніторинги пацієнта та інше. Весь перелік згідно з табелем обладнання для боротьби з коронавірусом від МОЗ.

Директор фонду Анна Павлова розповіла, що до завершення програми всі області України отримають принаймні по 1 апарату ШВЛ, а ті, де епідеміологічна ситуація найгірша, по декілька. На сьогодні в рамках “антиковідної” ініціативи вже зібрано понад 46 млн гривень, з них майже 30 млн грн виділено самим приватБанком. Всі кошти йдуть на придбання обладнання найвищого, експертного класу, яке слугуватиме протягом десятків років, і після пандемії рятуючи життя.

Нагадаємо, що благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” ініціював програму “Дихай! Разом проти коронавірусу”, яка акумулює кошти банку, його партнерів-благодійників та пожертви клієнтів на постачання критично необхідного медичного обладнання. Долучитись до акції можна через мобільну та веб версію Приват24, на сайті ПриватБанку або Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!»

Оцените пост:

11111