ПриватБанк захопили діти-супергерої - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

1 листопада головний офіс ПриватБанку захопили діти. До Дніпра з’їхалися супергерої - найуспішніші випускники бізнес-школи “ЮніорБанк” з усієї України, щоб весело та з користю провести час у серці найбільшого банку країни.

Екскурсія юніорів до головного офісу ПриватБанку - це традиція банку та компанії Mastercard. Щороку найкращі випускники Бізнес-школи отримують шанс відчути себе топовими банкірами.

yuniory supergeroi4

Цьогоріч майже 140 дітей із різних куточків України, які успішно закінчили Бізнес-школу “ЮніорБанк” змогли побачити, як працює головний офіс, дізнатись, скільки грошей зберігається у ПриватБанку, заглянути у святу святих - депозитарій і навіть посидіти у кріслі голови правління банку.

yuniory supergeroi2

Окрім екскурсії, для дітей організували цікаві вікторини, тематичні фотозони та годину спілкування з топменеджерами ПриватБанку, які розповіли про фінансові інновації, поділилися своїми історіями успіху, дитячими мріями і секретами та відповіли на усі питання юних супергероїв.

yuniory supergeroi3

“Картки, депозити, кредити - це не банківські терміни. Це те, що допомагає людям покращувати життя і реалізовувати мрії. І сьогодні ПриватБанк - найбільший в Україні. У нас більш ніж 20 мільйонів клієнтів, 10 мільйонів користувачів Приват24, майже 23 тисячі працівників. Але найголовніше - те, чому я щороку з задоволенням приходжу сюди - це більш ніж півмільйона наших юніорів”, - поділився член правління з питань роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан.

yuniory supergeroi1

 

Оцените пост:

11111