ПриватБанк знижує тарифи для бізнесу за прийом виручки в терміналах самообслуговування і скасовує тарифи за післяопераційне обслуговування - 5.0 out of 5 based on 1 review

ПриватБанк оголосив про зниження ряду ключових тарифів для підприємців і юридичних осіб.

Перш за все, в умовах карантину та необхідності дотримання в відділеннях банку вимог соціальної дистанції, ПриватБанк робить вигіднішим використання бізнесом мережі дистанційного банкінгу. Так з 1 жовтня 2020 року тарифи за внесення виручки на рахунок через термінали самообслуговування знижуються з 7 до 5 гривень, незалежно від суми зарахування.

Також з 1 жовтня ПриватБанк скасовує тарифи за післяопераційне обслуговування, тобто, проведення операцій після закінчення банківського дня. Тариф за проведення платежів корпоративних клієнтів на рахунки в інших банках затверджений на рівні середньоринкових і складе 3 грн за платіж., А тариф на внутрішньобанківські платежі - залишається безкоштовним.

"У поточній посткарантинній реальності ми робимо більш привабливим обслуговування в дистанційний каналах, щоб піклуватися про здоров'я клієнтів і співробітників, - зазначає керівник дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заиграев. - Разом зі зниженням тарифів за внесення виручки через термінали і cash in банкомати, тариф за внесення виручки через касу банку встановлений на рівні 20 грн, також незалежно від суми зарахування”.

Для стимулювання безготівкових операцій та #cashless, з 1 жовтня тариф за зняття готівки з корпоративних карток і карток "Ключ до рахунку" складе 1%, а за нецільове поповнення готівкою корпоративних карток і карток "Ключ до рахунку" - 0,5%.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку для бізнесу користуються 73% українських підприємців. При цьому 66% підприємців вважають ПриватБанк своїм основним банком.

Оцените пост:

11111