PrivatMoney отримав статус національно важливої платіжної системи, збільшивши за рік обсяги переказів удвічі - 5.0 out of 5 based on 1 review

Міжнародна платіжна система PrivatMoney, платіжною організацією якої є ПриватБанк, за підсумками 2020 року внесена Національним банком України до категорії важливих національних платіжних систем.

Як повідомив НБУ, такі зміни до переліку платіжних систем внесені регулятором за результатами моніторингу діяльності у 2020 році.

За даними ПриватБанку, за 2020 рік кількість зарубіжних переказів, отриманих та відправлених українцями через систему PrivatMoney, в порівнянні з 2019 зросла більше ніж вдвічі - з 173 до 385 тисяч, а обсяги з 129 до 241 млн дол США. При цьому, 90% переказів PrivatMoney українці отримують на картки, через інтернет і термінали самообслуговування, і тільки 10% грошей були отримані чи відправлені через каси відділень банку.

Як заявили в ПриватБанку, у 2021 стратегія розвитку PrivatMoney спрямована на проєвропейський напрямок та інші ТОП-країни, які є основними джерелами грошових переказів в Україну. Сьогодні перекази PrivatMoney доступні більш ніж в 20 країнах світу, таких як Ізраїль, Польща, Чехія, Іспанія, Італія та ін.

В Україні отримати або відправити миттєвий переказ PrivatMoney можна на картку банку, через Приват24 та в будь-якому з відділень ПриватБанку і банків - агентів, а також в більш ніж 20 тис точок самообслуговування (термінали і банкомати). Отримання переказів PrivatMoney безкоштовне.

Оцените пост:

11111