8 червня Національний банк України погодив призначення Герхарда Бьоша на посаду нового голови правління ПриватБанку, таким чином завершивши процес конкурсного відбору керівника банку, що проводила наглядова рада.

Коментуючи повідомлення регулятора, голова наглядової ради ПриватБанку Шерон Іскі заявила: «Для мене є великою честю привітати Герхарда Бьоша, призначення якого є поворотним моментом в історії ПриватБанку. Наглядова рада впевнена, що Герхард успішно поведе банк у новий, важливий та захоплюючий період його діяльності. Долучення його видатного управлінського та банківського досвіду до нашої потужної менеджерської команди є запорукою подальшого успішного розвитку банку».

Герхард Бьош, досвідчений банкір із понад 35-річним досвідом роботи на керівних банківських посадах, привнесе на новій позиції ґрунтовні знання й розуміння української та європейських банківських систем. Він має бездоганну репутацію в українських і міжнародних фінансових колах за професіоналізм, стратегічне мислення та доброчесність.

На посаді голови правління ПриватБанку Герхард Бьош зосередиться на реалізації стратегії банку, основними пріоритетами якої й надалі будуть розвиток команди співробітників банку, надання клієнтам високоякісних послуг та інноваційних рішень і забезпечення стабільного прибутку для акціонера.

Коментуючи призначення, Герхард Бьош заявив: «Для мене є великим привілеєм долучитися до однієї з найпотужніших трансформацій в історії банківської справи. Завдяки флагманській реформі корпоративного управління та винятковому керівництву, ПриватБанк лише за кілька років зміг перетворитися з банка-банкрута на лідера ринку, який сьогодні є основою фінансової системи України. Я вдячний за довіру наглядовій раді та сподіваюся на подальшу співпрацю з нею, менеджментом та співробітниками всієї нашої великої команди, щоб виправдати сподівання ключового акціонера ПриватБанку - українського народу».

Комплексна реформа законодавства про державні банки, запроваджена урядом України в 2018 році, надала наглядовим радам виключні повноваження та відповідальність за обрання вищого керівництва банків. Конкурс на посаду голови правління ПриватБанку, у результаті якого з’явився шортлист надзвичайно кваліфікованих кандидатів, був жорстким та відповідав усім законодавчим і нормативним вимогам.

«Ніхто не бере під сумнів роль ПриватБанку у фінансовій системі, проте мало хто розуміє, з якими труднощами та викликами ми стикаємося в управлінні, трансформації та приватизації такого великого банку зі складною структурою. Наша керівна команда забезпечить, щоб ПриватБанк залишався рушієм української економіки, надійною підтримкою та партнером для малого бізнесу та провідним банком для майже 20 мільйонів українців», - додала Шерон Іскі.

Оцените пост:

11111