Процесуальні диверсії можуть затягнути апеляцію для розблокування конкурсу на посаду голови правління - 5.0 out of 5 based on 1 review

На 14 квітня 2021 року призначено розгляд апеляційних скарг ПриватБанку та Кабінету Міністрів України на ухвалу Господарського суду м. Києва, якою заблоковано проведення конкурсу на заміщення посади голови правління АТ КБ «ПриватБанк».

У судовому засіданні, яке відбулось 31 березня 2021 року, з боку ПриватБанку, Кабінету Міністрів України та Національного банку України були надані суду обґрунтовані пояснення щодо законності проведення конкурсу та неможливості його зупинення. Отже, очікується, що 14 квітня 2021 року питання скасування ухвали про забезпечення позову буде вирішено апеляційним судом.

У той же час 8 квітня стало відомо, що профспілкова організація подала власну апеляційну скаргу на ухвалу суду про забезпечення позову, яка була прийнята на її користь і фактично заблокувала конкурс. Крім того, така апеляційна скарга виявилась не підписаною та повернута апеляційним судом. Сьогодні, за день до судового засідання, профспілкою подано касаційну скаргу з явним наміром заблокувати апеляційний розгляд.

Такі очевидні дії явно свідчать про розуміння профспілковою організацію незаконності зупинення проведення конкурсу, а також про те, що єдине, на що вона може розраховувати, – це вдатися до так званих процесуальних диверсій та спробувати затягнути апеляційний розгляд, тим самим продовжити перешкоджання законної роботи банку.

Ми переконані, що відсутні будь-які об’єктивні причини, які могли б перешкодити розгляду цієї справи апеляційним судом 14 квітня. Більше того, законодавство наділяє суд повноваженнями жорстко реагувати на будь-які прояви зловживання. Сподіваємося, що створення самою профспілковою організацією штучних причин для перенесення судового засідання не стане на заваді прийняттю законного рішення апеляційним судом та невідкладному розблокуванню конкурсу.

Оцените пост:

11111