У Харкові складають рейтинг найвідважніших підприємців - 5.0 out of 5 based on 1 review

У Харкові стартував незвичний рейтинг «Топ відважних підприємців: Харків», мета якого – розповісти про найвідважніших місцевих підприємців, які не бояться труднощів та розвивають свою справу.

Проєкт запустили програма ПриватБанку «КУБ» та онлайн-видання MC Today за підтримки Mastercard Україна.

Подати заявку може кожен підприємець, який вважає себе зухвалим і відважним, хто готовий розвивати свою справу, регіон і країну і у кого є діючий бізнес, зареєстрований в Харківській області. Заповнити анкету на участь можна до 14 жовтня включно.

Фіналісти рейтингу «Топ відважних підприємців: Харків» будуть обрані за підсумками народного голосування на сайті інтернет-видання, експертного голосування журі та голосування редакції. Переможці отримають призи від компанії Dell Україна та MC.today. Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить до топ-списку підприємців Харкова, отримує можливість взяти участь в прямому ефірі з Василем Хмельницьким на каналі WIN WIN SHOW.

Рейтинг «Відважні підприємці: Харків» проводиться в рамках проєкту «Відважні українські підприємці». Проєкт в 2019 році запустили ПриватБанк та MC.today, щоб підтримати сміливих і надихаючих підприємців з регіонів. Перший конкурс провели для підприємців Дніпра.

Оцените пост:

11111