У липні українці залишили рекордні чайові cashless - 5.0 out of 5 based on 1 review

У липні українці залишили "на чай" cashless офіціантам кафе і ресторанів більше 3,3 млн грн, що стало абсолютним рекордом з моменту запуску ПриватБанком технології безготівкових чайових.

Всього за перший місяць послаблення карантину клієнти ПриватБанку залишили в закладах харчування 44 тисячі cashless чайових.

За даними ПриватБанку, середня сума чайових в липні 2020 року в Україні склала 70 грн. При цьому, середній чек в закладах харчування за перший місяць послаблення карантину дорівнює 180 грн.

"За чотири місяці жорстких карантинних обмежень, коли улюблені кафе і ресторани працювали лише з доставкою, українці скучили за живою кухнею і спілкуванням, нехай і з дотриманням норм санітарної безпеки, - зазначив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов. - Безготівкові чайові це чудовий спосіб підтримати співробітників і розвиток закладів галузі, яка найбільше постраждала від пандемії коронавируса і введення карантинних заходів".

Нагадаємо, ПриватБанк запустив чайові cashless в своїх POS-терміналах в грудні 2018 року. Оплачуючи рахунок карткою, відвідувач сам може вибрати, скільки залишити "на чай", і гроші зараховуються на зарплатну картку офіціанта. Підключити сервіс може будь-який заклад харчування, де встановлені POS-термінали ПриватБанк.

Оцените пост:

11111