У Львові стартував рейтинг найвідважніших підприємців - 5.0 out of 5 based on 1 review

Цього тижня у Львові стартував новий етап національного рейтингу «Топ відважних підприємців», що має на меті зробити загальновідомими та підтримати найвідважніших місцевих підприємців, які попри все розвивають свою справу.

Рейтинг проводять програма ПриватБанку «КУБ» та онлайн-видання MC Today за підтримки Mastercard Україна.

Подати заявку може кожен підприємець, який вважає себе зухвалим і відважним, хто готовий розвивати свою справу, регіон і країну і у кого є діючий бізнес, зареєстрований у Львові чи Львівській області. Заповнити анкету на участь необхідно до 31 січня включно.

Фіналісти рейтингу «Топ відважних підприємців: Львів» будуть обрані за підсумками народного голосування на сайті інтернет-видання, експертного голосування журі та голосування редакції. Переможець отримує 2 місяці навчання в Unit School of Business за програмою BUILD та надзвичайну story на MC Today. Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить до топ-списку Львівських підприємців, отримує можливість взяти участь в прямому ефірі з Василем Хмельницьким на каналі WIN WIN SHOW.

Рейтинг «Відважні підприємці: Львів» проводиться в рамках проєкту «Відважні українські підприємці», який вже побував у Дніпрі, Харкові та Одесі. Проєкт в 2019 році запустили ПриватБанк та MC.today, щоб підтримати сміливих і надихаючих підприємців з регіонів.

Оцените пост:

11111