У Маріуполі затримали кіберзлочинців, які крали гроші з банківських карток - 5.0 out of 5 based on 1 review

У ході спільних оперативних заходів співробітники Управління безпеки ПриватБанку та спеціалісти Департаменту кіберполіції НПУ у Донецькій області розкрили злочинну діяльність законспірованої групи кібершахраїв.

Зловмисники з початку 2019 року “працювали” в Маріуполі на еквайрингових точках. Шахраї встановлювали на банківські POS-термінали спеціальне електронне обладнання, за допомогою якого отримували особисті дані з банківських карток. Потім виготовляли дублікати і з їх допомогою знімали гроші клієнтів.

Таким чином були скомпрометовані більше 50 платіжних карток різних банків і завдано збитків за картковими рахунками трьох клієнтів на суму майже 25 тис. грн. Збиток ПриватБанку встановлюється.

У затриманих вилучено шахрайські пристрої для копіювання та виготовлення підроблених карток, а також більше 10 фальшивих пластикових карток різних банків. Двом зловмисникам обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Порушено кримінальну справу.

ПриватБанк закликає клієнтів бути пильними і перед початком користування банкоматом та іншими банківськими пристроями ретельно оглядати обладнання на наявність сторонніх накладок, камер спостереження або інших електронних пристроїв. У разі підтвердження факту скімінгу клієнт отримає фінансову винагороду від банку і убезпечить себе та інших клієнтів від шахраїв.

Оцените пост:

11111