Українці, які через війну були змушені шукати прихистку у безпечних регіонах країни, від Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme, WFP) та Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine), Червоний Хрест та інші отримали понад 800 тисяч переказів.

Загальна сума отриманих виплат складає більше 100 млн доларів США, а переважна більшість - 95% переказів - було отримано на картку ПриватБанку у Приват24.

Нагадаємо, у травні Всесвітня продовольча програма ООН (World Food Programme, WFP) розпочала виплату грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні через Western Union. Сума допомоги дорівнює 2 220 грн на особу та до 6 660 грн на родину. Також Агентство ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine) надає грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам в Україні у розмірі 2220 грн на кожного члена родини.

Отримати переказ Western Union від WFP ООН за кодом Western Union можна через Приват24 (мобільний і веб), у банкоматах або зарахувати на картку по телефону клієнтської підтримки 3700 чи у Чат-онлайн.

При оформленні допомоги УВКБ ООН/UNHCR Ukraine потрібно вказати картку ПриватБанку в доларах або гривні. Вся сума допомоги за 3 міс буде автоматично зарахована на картку через платіжну систему PrivatMoney.

Оцените пост:

11111