Менше ніж за тиждень благодійних зборів на спільну програму “Фонд Андрія Хливнюка.

Ціль - 10 дронів” та ПриватБанку, зібрали понад 2 мільйони гривень. Саме така вартість ударного дрону Punisher, і це означає, що завдяки пожертвам українців, на один дрон до цілі з десяти стало ближче.

Від самого початку війни українці невтомно перераховують кошти на благодійні проєкти. Пожертви, часом зовсім невеликі, складаються у вражаючі суми. Так, тільки через сервіси ПриватБанку станом на середину вересня на спецрахунки для допомоги ЗСУ та гуманітарні потреби українців було перераховано 2 мільярди 690 тисяч гривень, на рахунки партнерських фондів - понад 190 мільйонів гривень, і ще 25 мільйонів гривень на програму допомоги шпиталям, ініційовану самим банком.

Перерахувати кошти на благодійну програму “Фонд Андрія Хливнюка. Ціль: 10 дронів”, як і інші благодійні програми, можна в декілька кліків у розділі «Добро» в Приват24, терміналах самообслуговування ПриватБанку та банкоматах, через каси відділень банку, а також на сайті blago.privatbank.ua, де прозоро відображається хід зборів в реальному часі.

Оцените пост:

11111