Верховний суд переніс розгляд справи за позовом Суркісів на квітень - 5.0 out of 5 based on 1 review

Колегія суддів Верховного суду перенесла на квітень розгляд справи про оскарження постанови по забезпеченню позову компаній-нерезидентів пов’язаних з братами Суркісами у справі ПриватБанку.

24 березня колегія суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду розпочала розгляд справи № 757/7499/17-ц (провадження № 61-9313св20) за позовом Камерін Інвестментс ЛЛП (Camerin Investments LLP), Саннекс Інвестментс ЛПП (Sunnex Investments LLP), Таплемон Інвестментс ЛЛП (Tamplemon Investments LLP), Берліні Комершіал ЛЛП (Berlinі Commercial LLP), Луміл Інвестментс ЛЛП (Lumil Investments LLP), Софінам Інвестментс ЛЛП (Sofinam Investments LLP) до АТ КБ «ПриватБанк», Міністерства фінансів України, Шлапака Олександра Віталійовича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, – Кабінет Міністрів України.

У цій справі позивачі просили суд забезпечити позов про зобов’язання відповідача виконувати умови депозитних договорів шляхом зобов’язання ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» належно виконувати умови договорів в частині нарахування та виплати відсотків, а також користування/розпорядження/повернення/виплати грошових коштів, розміщених на рахунках позивачів, та встановлення низки заборон для банку.

Суд першої інстанції, рішення якого залишено без змін апеляційним судом, задовольнив заяву про забезпечення позову.

Відповідно до ч. 1 ст. 402 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку спрощеного позовного провадження.

Колегія суддів розглянула клопотання ПАТ КБ «ПриватБанк» про процесуальне правонаступництво, в якому заявник просив замінити позивачів на їхнього правонаступника – ПАТ КБ «ПриватБанк», та відмовила в задоволенні цього клопотання.

Також колегія суддів відмовила в задоволенні клопотання ПАТ КБ «ПриватБанк» про розгляд справи в судовому засіданні з викликом сторін.

Суд оголосив перерву в засіданні до 7 квітня 2021 року.

Оцените пост:

11111