“Звичайне диво” стало в Україні новою новорічною традицією - 5.0 out of 5 based on 1 review

Доброчинний проєкт “Звичайне диво”, який четвертий рік поспіль проводять в Україні ПриватБанк та Mastercard, став новою всеукраїнською новорічною традицією.

Адже цього року чудову ідею привітати зі святом малечу, яка зустрічає Новий рік на лікарняний ліжках, підтримали майже 150 тисяч українців.

Такі надзвичайні проєкти є найкращим втіленням сучасного запиту суспільства та тренду на активну системну благодійність. Завдяки зручній можливості зробити посильний внесок в велике добре діло до проєкту приєдналася рекордна кількість українців, - повідомила керівник благодійних проєктів ПриватБанку Ганна Павлова. - Саме завдяки їм більш ніж 3 тисячі дітей зустріли 2021-й у лікарнях разом з помічниками Санти та казковими героями, подарунками та розвагами. А медики отримали таке необхідне обладнання для лікування малечі.”

Цього року українці разом і банком та MasterCard зібрали на подарунки дітям та необхідне для дитячих лікарень обладнання понад 10 млн грн. Умови участі в проєкті дуже прості: потрібно зареєструватись на сайті акції, а після цього з кожної оплати, здійсненої за допомогою картки ПриватБанку, 1 гривня йде на благодійність і до неї ще по 1 гривні додають ПриватБанк та Mastercard.

Оцените пост:

11111