КОРПОРАТИВНЫЙ БЛОГ

Чи важко стати приватним підприємцем?

Приватний підприємецьСьогодні багато людей вирішують відкрити власний бізнес. Дійсно, приватне підприємництво – це річ, яка завжди дозволить мати копійку у кишені і при цьому не працювати на когось іншого. Але більшості людей здається, що стати підприємцем – дуже важко. Чи справді це так?

Виявляється, сьогодні стати державним підприємцем може не кожна людина. Це не дозволено державним службовцям, працівникам міліції і будь-яких урядових органів. Та звичайній пересічній фізичній особі в принципі нічого не заважає почати власний бізнес.

Як стати приватним підприємцем?

Це можна зробити безпосередньо або в режимі онлайн. В першому випадку реєстрація фізичної особи підприємця проходить так: людина звертається до державного реєстратора, державної адміністрації, органу місцевого самоврядування з певним пакетом документів. У другому випадку людина просто заходить на спеціальний портал і, дотримуючись інструкцій, проходить процес подачі заявки. Треба пам’ятати, що при особистій подачі документів людина повинна обов’язково пред’явити паспорт. При електронній подачі це непотрібно робити, але потрібен нотаріальне засвідчення підпису, проставленого на реєстраційній картці.

Які документи повинна зібрати особа, що хоче стати приватним підприємцем? Це заява про державну реєстрацію. Нерідко разом з нею подається і заява про обрання системи оподаткування спрощеного типу або заява про обрання загальної системи оподаткування. Це всі документи, які повинна надати особа. Вимагати більший пакет документів сьогодні заборонено законом.

Чого влада може відмовити в реєстрації? Причин на це декілька. По-перше, якщо особа подає документи на реєстрацію, а права стати приватним підприємцем немає. По-друге, якщо людина має погану репутацію і про це записано в Єдиному державному реєстрі. Також якщо в реєстрі написано, що людина вже є приватним підприємцем, другий раз її підприємцем не зроблять. По-третє, якщо на фізичну особо розповсюджуються законодавчі обмеження.

Якщо людині відмовляють, їй зазвичай оголошують причину відмови і повертають отримані документи. Звісно, після відмови можна усунути проблеми, які виникли під час реєстрації, усунути минулі помилки і другий раз віднести документи у певний орган. Якщо фізичній особі здається, що у реєстрації  їй відмовили необґрунтовано, вона може звернутися до суду і поборотися за власні права.

Загалом вже після доби після подачі документів людина отримає позитивну чи негативну відповідь.

Календарь

<< < Июнь 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Опрос

Что для Вас важно при получении кредита на жилье:

Первоначальный взнос - 15.1%
Процентная ставка - 49.6%
Срок кредитования - 15.6%
Срок оформления документов - 13.6%
Свободный выбор квартир - 5.1%
Другие варианты ответа - 1%

Проголосовали: 411
Голосование для этого опроса закончилось on: 29 Дек 2017

Бизнес и финансы

Как выбрать интернет-провайдера для офиса? 12.06.2018

интернетПредставить современную жизнь человека без интернета достаточно сложно. Многие аспекты жизни человека связаны с...


Сувенирные ручки: стоит ли дарить? 10.06.2018

ручкаВыбор подарка – дело ответственное и трудновыполнимое. На данный момент существует настолько огромный ассортимент...


Недвижимость

Выбираем сейф для дома: на что обратить внимание? 17.05.2018

сейфК сожалению, современный мир полон неожиданностей и опасностей. В новостных сводках постоянно говорят о различных...


Как выбрать стабилизатор напряжения компании Стаб-Эксперт? 11.05.2018

стабилизатор напряженияК сожалению, на данный момент никто не застрахован от пониженного или нестабильного напряжения в сети. По словам...


Справка

Платежные карты ПриватБанка.Карта для выплат 02.07.2014

С Картой для выплат Вам будет удобно управлять разнообразными платежами: получать заработную плату, авансы,...


Платежные карты ПриватБанка. Карта «MasterCard World» 02.07.2014

Если Вы поклонник активного отдыха и постоянного движения,любите путешествовать и оплачиваете Вашей картой...