КОРПОРАТИВНЫЙ БЛОГ

Оцінка нерухомості: як і навіщо?

Оцінка нерухомостіДосить часто у відповідну компанію приходять люди з необхідністю оцінки нерухомості. Коли може знадобитися ця оцінка і які складності вона у собі ховає?

Все про оцінку нерухомості

Оцінка нерухомості потрібна у декількох випадках:

1.При отриманні кредиту під заставу.
2.При страхуванні об’єктів нерухомості.
3.При купівлі або продажу нерухомого майна.
4.При оформленні спадщини.

Звичайно, існують інші випадки, коли людині потрібна оцінка нерухомого майна і вона переходить на сайт відповідної компанії. Однак ті, що були зазначені вище, - найбільш популярні.

Варто відмітити: незалежна оцінка нерухомості є шляхом до отримання інформації про реальну ціну того чи іншого об’єкту. Характерною особливістю оцінки є те, що звіт, отриманий замовником, є офіційним документом, тобто  має юридичну силу і використовується з метою доказу.

Як відбувається оцінка? Вона містить декілька етапів. Все починається оглядом об’єкту і збором інформації про його параметри та характеристики. Потім оцінювач вивчає специфічні особливості ринку, наприклад,  заміського житла чи елітних квартир. Далі потрібно скласти методику проведення оцінки з урахуванням вищезазначених параметрів. Після здійснення розрахунків оцінювач формує звіт.

Звичайно, процес оцінки нерухомості – це складна справа. Які ж виникають складнощі?

По-перше, оцінювач має бути професіоналом та орієнтуватися у ринку нерухомості. Тобто велике значення має пошук необхідної організації. А враховуючи сучасні тенденції до популяризації даної діяльності, це непросто.

По-друге, якщо мова йде про заміський будинок, більшість з них будується за індивідуальними проектами, що значно ускладнює оцінку, бо пошук схожих об’єктів на ринку займе багато часу. Та і оцінити специфічні характеристики будівлі, «побачити» всі особливості – ступінь зносу, вартість ремонту – також складно.

По-третє, законодавча та нормативна база має тенденцію до постійних змін. Оцінювач повинен вміло орієнтуватися у ній і слідкувати за змінами в законодавстві.

Фактично всі складності для замовника полягають у пошуку компанії, яка займається оцінкою майна. Звісно, пошук – це нелегка справа, однак це те, з чого потрібно починати. Адже самостійно людина оцінити свою нерухомість не в змозі. Іноді цього не може зробити і фірма, яка начебто повинна бути професіональною. Якщо не лякає ціна, краще звертатися до великих компаній, ім’я яких вже знайоме ринку упродовж тривалого часу. При бажанні зекономити можна звертатися до менш популярних фірм, але не варто «купуватися» на занадто низьку цінову політику. Вона у 95 випадках із 100 означатиме і низьку якість послуг.

Календарь

<< < Сен 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Опрос

Что для Вас важно при получении кредита на жилье:

Первоначальный взнос - 15.1%
Процентная ставка - 49.6%
Срок кредитования - 15.6%
Срок оформления документов - 13.6%
Свободный выбор квартир - 5.1%
Другие варианты ответа - 1%

Проголосовали: 411
Голосование для этого опроса закончилось on: 29 Дек 2017

Бизнес и финансы

Как осуществить автоматизацию предприятия? 16.09.2018

автоматизация предприятияУспешная и эффективная работа предприятия зависит от многих факторов. В данном случае можно говорить о...


Как выбрать хорошего адвоката: основополагающие выбора 16.09.2018

адвокатК сожалению, по большей мере, большинство людей являются юридически не грамотными, поэтому их поведения и поступки...


Недвижимость

Как определить надежного застройщик 31.08.2018

рейтинг застройщиков КиеваСтоличные застройщики набирают новые обороты. На сегодняшний день присутствует огромный интерес украинцев и...


Что такое комплексный ремонт? 18.08.2018

ремонтМногие люди, которые начинают делать ремонт, разумеется, задумываются относительно процесса выполнения всех...


Справка

Платежные карты ПриватБанка.Карта для выплат 02.07.2014

С Картой для выплат Вам будет удобно управлять разнообразными платежами: получать заработную плату, авансы,...


Платежные карты ПриватБанка. Карта «MasterCard World» 02.07.2014

Если Вы поклонник активного отдыха и постоянного движения,любите путешествовать и оплачиваете Вашей картой...