×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 418.

5937fc04На сьогоднішній день майже кожна компанія може похизуватися своїм власним сайтом. Це і не дивно, адже гасло «все для клієнтів» набагато частіше з’являється в сучасній бізнес-сфері, ніж декілька років тому. Та й організації розуміють, що деяким клієнтам буде набагато зручніше почитати важливу для них інформацію на сайті, аніж простувати до філіалу компанії чи дзвонити консультантам.

Так, сайти є майже у кожної організації, але не кожна з них використовує свій ресурс на повну. Сайти деяких банків вже давно зробили крок назустріч новим технологіям і запропонували своїм клієнтам онлайн кредитування. Ти можеш позичати гроші, не виходячи з дому…Хіба це не зручно? 

Ось і страхові організації, наприклад, «Вуко», також вирішили не відставати від своїх «сусідів» на ринку і вирішили запровадити послугу страхування онлайн. Але що з цього вийшло і сподобалось чи таке нововведення клієнтам? Розпочнемо з того, що на перший погляд надання послуг в онлайн режимі – це крок до кращого майбутнього, де більшість послуг буде оформлюватися без безпосереднього контакту користувача і особи, яка пропонує ті чи інші товари. Але до цього часу система онлайн страхування ще не досить розвинена. Більшість компаній просто надають Вам різноманітні консультації, розповідають про конкретні поліси, іншими словами, розширюють Ваш страховий світогляд, а потім кажуть: «Якщо Вам сподобалося і інформація Вас зацікавила, то ласкаво просимо до нашого філіалу». 

Інші компанії все ж таки надають на своїх сайтах повний спектр послуг, починаючи від звичайних консультацій і закінчуючи оформленням страхового полісу. У цьому випадку документи доставляються Вам або кур’єрською службою, або менеджером компанії чи іншим її представником.

Безумовно, переваги онлайн страхування можна побачити і з замкненими очима. Це економія часу та економія коштів, адже деякі страхові організації роблять гарну знижку клієнтам, що оформлюють поліс через мережу Інтернет.

А що там з недоліками? Як говорять спеціалісти, іноді бувають моменти, коли довести сплату послуги, тобто полісу, практично неможливо. Фактично Ваші гроші зникають. Чому так відбувається? Тому що дехто бажає на здійснити готівковий розрахунок з менеджером, а через банк, відправивши один екземпляр контракту листом у страхову компанію. Якщо цей екземпляр десь зникне, то вважайте, що полісу у Вас вже немає. Та й фіксовані суми при онлайн страхуванні також трохи заважають. 

Незважаючи на це, система онлайн страхування в нашій країні активно розвивається. Проте спеціалісти все одно говорять, що краще забути про своє «не хочу, не піду» і відвідати страхову компанію, бо безпека понад усе. 

Оцените пост:

11111