Впродовж кількох останніх років такий вид фінансових інструментів, як бінарні опціони, демонструє стабільний ріст попиту у бажаючих швидко примножити свої заощадження. При цьому суть такого опціону досить проста і зрозуміла навіть початківцю у сфері торгівлі цінними паперами та іншими активами.

Покупець бінарного опціону (трейдер), намагаючись спрогнозувати поведінку ринкової ціни валютної пари, сировини, акцій компанії чи, наприклад, золота, робить ставку на її зростання або зниження на момент закінчення терміну дії контракту. При цьому не має значення, на скільки саме одиниць змінилась цифра. Якщо тенденція була передбачена вірно, трейдер отримує заздалегідь відому суму у повному обсязі. У разі ж якщо ставка зроблена хибно, вартість оплаченого опціону не повертається, визначаючи тим самим розмір фактичного збитку трейдера. Через таку особливість принципу торгівлі бінарні опціони отримали неофіційну назву «все або нічого».

Ринок бінарних опціонів відкритий для всіх повнолітніх громадян через торгівельні платформи, що розміщені на сайтах в мережі Інтернет. Так як всі платформи надають одні й ті ж за суттю послуги, починаючому трейдеру слід звертати увагу на наступні деталі:

  • Мінімальний розмір початкового депозиту: дуже важливий момент на стадії, коли користувач ще не визначився, чи варто йому робити значні капіталовкладення у купівлю бінарних опціонів;
  • Дохідність: рівень дохідності в розрізі торгівлі бінарними опціонами в середньому складає 50%, але цілком можливо співпрацювати з брокером і на значно вигідніших умовах; наприклад компанія BINEX надає можливість отримувати дохід на рівні 81-89%;
  • Функціонал платформи: марно розраховувати на плідну співпрацю у разі, якщо брокер не прикладає зусиль для підвищення успішності свого трейдера; варто звертати увагу на кількість і якість віртуальних помічників (індикаторів, графіків, звітів і т.д.) та реальну роботу служби підтримки (цілодобово, сім днів на тиждень);
  • Організацію вебінарів, надання інформаційних матеріалів: надійний брокер завжди перейматиметься успішністю та освіченістю свої клієнтів, а тому докладатиме зусиль для надання відповідей на актуальні для них запитання, методичної допомоги, відео-уроків тощо.

При розумному виборі брокера робота з бінарними опціонами швидко перетвориться на суцільне задоволення із вельми непоганим рівнем дохідності.

Оцените пост:

11111