КОРПОРАТИВНЫЙ БЛОГ

Як змінити директора на підприємстві: юридичні аспекти

ispdir554Зміна директора – це звичайнісінька справа майже для кожного підприємства. Однак зміна – це не прохання посунутися чи не вимога піти з організації, тобто вона просто так не відбувається. Хто може вирішувати, повинен директор віддавати своє місце іншому чи ні? Зазвичай, це віддається на розсуд Ради директорів, проте і їх рішення не єдиним і остаточним.

Для того щоб зрозуміти, як звільнити директора, треба спочатку зрозуміти, як особа стає директором саме з юридичної точки зору. Зрозуміло, що її не просто приводять до організації і не просто кажуть «Ти тут головний!», її реєструють у спеціальних державних органах. Тобто щоб відбулася зміна директора, спочатку треба зафіксувати у документах, що минулий директор вже не обіймає свою посаду. Саме тому зміна голови підприємства підлягає обов’язковій  реєстрації з боку держави з повідомленням податкових органів.

Це тільки насправді здається, що все так важко і незрозуміло. Чому тільки здається? Тому що майже завжди для організації процесу зміни директора згідно чинного законодавства люди звертаються до спеціального органу, точніше фірми, яка готує всі необхідні документи, відправляє їх куди потрібно, іншими словами виконує всю роботу. 

А з чого починається і чим закінчується процес звільнення і зміни директора? Перш за все – це підготовка документів, тобто протоколу чи рішення, які містять інформацію про причини зміни директора і ймовірну кандидатуру. Потім ці документи «подорожують» аж до державного реєстратора, який вносить в Єдиний реєстр дані про те, що Ваше підприємство тепер очолює інша людина і протягом декількох днів видає потрібний сертифікат. 

Хтось може спитати: а податкова повинна знати про такі кадрові зміни? І так, і ні. Зазвичай до податкової інспекції вже надходять відомості від державного реєстратора, але іноді їх буває замало, наприклад тоді, коли з директором підприємство залишає і бухгалтер. Ось тоді вже потрібні додаткові документи. 

Календарь

<< < Авг 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Опрос

Что для Вас важно при получении кредита на жилье:

Первоначальный взнос - 15.1%
Процентная ставка - 49.6%
Срок кредитования - 15.6%
Срок оформления документов - 13.6%
Свободный выбор квартир - 5.1%
Другие варианты ответа - 1%

Проголосовали: 411
Голосование для этого опроса закончилось on: 29 Дек 2017

Бизнес и финансы

Как быстро получить кредит: 3 способа 18.08.2018

кредитНа данный момент вопрос относительно получения кредита является чрезвычайно актуальным для людей. Многие люди не...


Как правильно получить кредит в банке? 17.08.2018

кредитМногие ошибочно считают, что получить кредит в банке очень сложно, и данный процесс окружен многочисленными...


Недвижимость

Что такое комплексный ремонт? 18.08.2018

ремонтМногие люди, которые начинают делать ремонт, разумеется, задумываются относительно процесса выполнения всех...


Выбираем микроволновую печь правильно 09.07.2018

микроволновая печьНа сегодняшний день, микроволновая печь – неотъемлемая бытовая техника в кухне каждой хозяйки. Многие ошибочно...


Справка

Платежные карты ПриватБанка.Карта для выплат 02.07.2014

С Картой для выплат Вам будет удобно управлять разнообразными платежами: получать заработную плату, авансы,...


Платежные карты ПриватБанка. Карта «MasterCard World» 02.07.2014

Если Вы поклонник активного отдыха и постоянного движения,любите путешествовать и оплачиваете Вашей картой...