КОРПОРАТИВНЫЙ БЛОГ

Акредитація на митниці

Розвиток науково-технічних розробок, промислової сфери обумовлює необхідність у взаємодії національного господарства. У результаті це веде до вдосконалення міжнародної торгівлі.

Що таке міжнародна торгівля? Міжнародна торгівля – це форма відносин між виробниками товарів із різних країн, основу яких складає міжнародний поділ праці і має на увазі економічну двосторонню залежність.

Домінуюча роль у міжнародній торгівлі належить операціям з експорту та імпорту. Експорт, у свою чергу, – це вивіз товарів за кордон, а також технологій, послуг. Це може бути як той товар, який виробили всередині країни, так і той, що був увезений і перероблений або не перероблений в ній.

Імпорт же передбачає ввезення товарів, різних технологій і послуг із метою реалізувати їх на ринку всередині країни. Крім того, імпорт може здійснюватися і для перевезення в треті країни. Реімпорт – це ввезення вітчизняних товарів із-за кордону, що не були піддані переробці.

Взаємозв’язок торгового обороту і розвитку виробництва – очевидна. Завдяки зростанню світового виробництва відбувається постійний розвиток і збільшення обсягів торгівлі по всьому світу. Тобто збій у торгівлі призведе до занепаду виробництва.

Взаємовигідна міжнародна торгівля – це, у свою чергу, ефективний пристрій експорту та імпорту для кожного його учасника.

Експорт та імпорт товарів встановлюються в той момент, коли товар перетинає кордон, і відображаються в митної та зовнішньої економічної статистиці. Тобто зовнішньоекономічна діяльність будь-якого підприємства передбачає відносини з митними органами. Згідно з українським законодавством, акредитація на митниці є обов’язковою умовою для підприємств, що пов’язують свою діяльність із зовнішньоекономічною сферою. Для цього суб’єкт зовнішньої економічної діяльності звертається до митного органу (за місцем державної реєстрації) і встає на облік. Саме після цього підприємство стає учасником зовнішньоекономічної діяльності. Процедура реєстрації на митниці проводиться до митного оформлення. Недотримання цієї умови підприємством призведе до відмови у митному оформленні.

Для того щоб не витрачати багато часу на підготовку для проведення митними органами акредитації, підприємство може звернутися за допомогою до фахівців, які беруть участь у повній підготовці документів, а також нададуть консультацію з усіх питань.

Календарь

<< < Сен 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Опрос

Что для Вас важно при получении кредита на жилье:

Первоначальный взнос - 15.1%
Процентная ставка - 49.6%
Срок кредитования - 15.6%
Срок оформления документов - 13.6%
Свободный выбор квартир - 5.1%
Другие варианты ответа - 1%

Проголосовали: 411
Голосование для этого опроса закончилось on: 29 Дек 2017

Бизнес и финансы

Как осуществить автоматизацию предприятия? 16.09.2018

автоматизация предприятияУспешная и эффективная работа предприятия зависит от многих факторов. В данном случае можно говорить о...


Как выбрать хорошего адвоката: основополагающие выбора 16.09.2018

адвокатК сожалению, по большей мере, большинство людей являются юридически не грамотными, поэтому их поведения и поступки...


Недвижимость

Как определить надежного застройщик 31.08.2018

рейтинг застройщиков КиеваСтоличные застройщики набирают новые обороты. На сегодняшний день присутствует огромный интерес украинцев и...


Что такое комплексный ремонт? 18.08.2018

ремонтМногие люди, которые начинают делать ремонт, разумеется, задумываются относительно процесса выполнения всех...


Справка

Платежные карты ПриватБанка.Карта для выплат 02.07.2014

С Картой для выплат Вам будет удобно управлять разнообразными платежами: получать заработную плату, авансы,...


Платежные карты ПриватБанка. Карта «MasterCard World» 02.07.2014

Если Вы поклонник активного отдыха и постоянного движения,любите путешествовать и оплачиваете Вашей картой...