КОРПОРАТИВНЫЙ БЛОГ

Акредитація на митниці

Розвиток науково-технічних розробок, промислової сфери обумовлює необхідність у взаємодії національного господарства. У результаті це веде до вдосконалення міжнародної торгівлі.

Що таке міжнародна торгівля? Міжнародна торгівля – це форма відносин між виробниками товарів із різних країн, основу яких складає міжнародний поділ праці і має на увазі економічну двосторонню залежність.

Домінуюча роль у міжнародній торгівлі належить операціям з експорту та імпорту. Експорт, у свою чергу, – це вивіз товарів за кордон, а також технологій, послуг. Це може бути як той товар, який виробили всередині країни, так і той, що був увезений і перероблений або не перероблений в ній.

Імпорт же передбачає ввезення товарів, різних технологій і послуг із метою реалізувати їх на ринку всередині країни. Крім того, імпорт може здійснюватися і для перевезення в треті країни. Реімпорт – це ввезення вітчизняних товарів із-за кордону, що не були піддані переробці.

Взаємозв’язок торгового обороту і розвитку виробництва – очевидна. Завдяки зростанню світового виробництва відбувається постійний розвиток і збільшення обсягів торгівлі по всьому світу. Тобто збій у торгівлі призведе до занепаду виробництва.

Взаємовигідна міжнародна торгівля – це, у свою чергу, ефективний пристрій експорту та імпорту для кожного його учасника.

Експорт та імпорт товарів встановлюються в той момент, коли товар перетинає кордон, і відображаються в митної та зовнішньої економічної статистиці. Тобто зовнішньоекономічна діяльність будь-якого підприємства передбачає відносини з митними органами. Згідно з українським законодавством, акредитація на митниці є обов’язковою умовою для підприємств, що пов’язують свою діяльність із зовнішньоекономічною сферою. Для цього суб’єкт зовнішньої економічної діяльності звертається до митного органу (за місцем державної реєстрації) і встає на облік. Саме після цього підприємство стає учасником зовнішньоекономічної діяльності. Процедура реєстрації на митниці проводиться до митного оформлення. Недотримання цієї умови підприємством призведе до відмови у митному оформленні.

Для того щоб не витрачати багато часу на підготовку для проведення митними органами акредитації, підприємство може звернутися за допомогою до фахівців, які беруть участь у повній підготовці документів, а також нададуть консультацію з усіх питань.

Календарь

<< < Июль 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Опрос

Что для Вас важно при получении кредита на жилье:

Первоначальный взнос - 15.1%
Процентная ставка - 49.6%
Срок кредитования - 15.6%
Срок оформления документов - 13.6%
Свободный выбор квартир - 5.1%
Другие варианты ответа - 1%

Проголосовали: 411
Голосование для этого опроса закончилось on: 29 Дек 2017

Бизнес и финансы

Кредит онлайн: 10 главных преимуществ 13.07.2018

онлайн кредитНа сегодняшний день банковский и финансовый рынок чрезвычайно развит. Новые технологии прочно заняли позиции в этой...


Нужно ли знать английский язык для успешной карьеры? 29.06.2018

английский языкМногие люди мечтают об успешной карьере. Карьерный рост позволяет улучшить собственное благосостояние и занимать...


Недвижимость

Выбираем микроволновую печь правильно 09.07.2018

микроволновая печьНа сегодняшний день, микроволновая печь – неотъемлемая бытовая техника в кухне каждой хозяйки. Многие ошибочно...


Декор потолка: идеи, варианты, правила 03.07.2018

потолокКак показывает практика, многие люди очень часто недооценивают роль потолка и во время отделочных работ не придают...


Справка

Платежные карты ПриватБанка.Карта для выплат 02.07.2014

С Картой для выплат Вам будет удобно управлять разнообразными платежами: получать заработную плату, авансы,...


Платежные карты ПриватБанка. Карта «MasterCard World» 02.07.2014

Если Вы поклонник активного отдыха и постоянного движения,любите путешествовать и оплачиваете Вашей картой...